Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
TOKEL VİNÇ

Sektöründe lider birçok firmanın ihtiyacını karşılayan firmamız, 25 yılı aşkın tecrübenin verdiği birikim ile profesyonel ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Kalite Politikamız Dürüstlük, güvenirlik, yasal ve etik çalışma, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik ve yarışmacı olma ve takım çalışması. Tüm bu faaliyetleri kontrol, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları ve gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli iyileştirmek. Hizmet kalitesini sürekli artırarak müşteri memnuniyetini kazanmak.
Misyonumuz Müşterilerimize ; Hızlı Ekonomik Kaliteli Yenilikçi, anlayışı ile hizmet vermek Müşterilerimizin beklentilerini hedeflenen hizmete dönüşmelerini sağlayarak kalıcı memnuniyet yaratmak, çalışanlarımızın motivasyonunu arttırmak, topluma saygılı ve çevreye duyarlı olmaktır.
Vizyonumuz Kastamonu ve Bölgemizde sektördeki öncü şirketlere entegre lojistik hizmetler sunan yaratıcı çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Vinç kiralama pazarında gelişen, büyüyen portföyünü ve artan iş temposunu Şirketimiz,ekibimiz ve tecrübeleriyle vinç kirlama hizmetinde ihtiyaçları doğru karşılayarak memnuniyeti esas alan bir hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.

Vizyonumuz

Tokel Vinç Kiralama’ nın vizyonu sektöründe farklılıklar yaratarak girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Whatsapp
Emre TOKEL
Emre TOKEL
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?